V případě dotazu, námitek a informací mě kontaktujte přes kontaktní formulář (kontakty a info).

Děkuji za Vaší návštěvu, Administrátor webu - Zdeněk Kubánek
Během generální opravy celého ,,kabátu“ kostela, včetně věže, byl poslední srpnový pátek 29.8.2008 otevřen tubus, který se našel ve věži, v kouli pod křížem. Před jeho uzavřením, které se konalo dne 30.9.2008, chci jako místní duchovní správce napsat pár informací o naší komárovské farnosti.

Z radostných událostí je třeba zaznamenat vznik nové ostravsko-opavské diecéze dne 30.5.1996,jejíž prvním sídelním biskupem je biskup Mons. František Václav Lobkowicz, O.Praem. Součástí této diecéze je i farnost Komárov.

Funkci kostelníka plní pan Václav Adamec z Kravařova, varhanicí je slečna Martina Kubánková ze Suchých Lazců, vedoucí chrámového sboru je Vendula Foltýnová, také ze Suchých Lazců. Funkci manažera sboru vykonává Lenka Kubánková, také ze Suchých Lazců. Službu akolyty plní pan Karel Neuwirth z Komárova. Vývěsku v Komárově a farní kroniku má na starost pan Antonín Neuwirth z Komárova. Od 1.3.2003 existuje farní a ekonomická rada farnosti. Jejími členy, kromě faráře, jsou: Václav Adamec, Karel Adamec, Karel Kozárek a Lenka Kubánková.

Pan Karel Adamec měl z pověření této rady dozor nad opravou kostela.

S pozdravem těm, kteří jako lidé dobré vůle někdy toto otevřou a budou číst:
Sestavuji aktuální kalendář ...

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (271 | 65%)

Děkujeme za Vaši návštěvu a přejeme hezký zbytek dne.