V případě dotazu, námitek a informací mě kontaktujte přes kontaktní formulář (kontakty a info).

Děkuji za Vaší návštěvu, Administrátor webu - Zdeněk Kubánek

Dopisy

DEN BIBLE

DOPIS ŘEDITELE
ČESKÉHO KATOLICKÉHO BIBLICKÉHO DÍLA
P. PETRA CHALUPY

Milí přátelé,

s Božím slovem se setkáváme při každém slavení eucharistie a dalších svátostí, v denní modlitbě církve, při pobožnostech, při společné i osobní četbě Bible. Den Bible může pro nás být novým impulsem, jak bychom mohli Boží slovo častěji a aktivněji spojovat s radostmi a obtížemi každého dne.
České katolické biblické dílo pomáhá lidem v pravidelné četbě Písma doma i ve společenství. Pořádá nejrůznější školení, duchovní cvičení, úvody do práce s Biblí ve farnostech a biblické kurzy pro všechny věkové kategorie a ve všech diecézích. Připravuje pořady Bible v liturgii, které vysílá rádio Proglas.
Během tohoto roku jsme se zaměřili na modlitbu růžence. Připravili jsme pro vás v powerpointu biblický růženec, v němž se za každou modlitbu Zdrávas Maria vkládá krátký úryvek z Písma svatého. Tajemství každého desátku je vyjádřeno obrazem. Tato pomůcka může posloužit mladým i starším při společné modlitbě. Můžete si ji stáhnout z internetu na stránkách Biblického díla (http://www.biblickedilo.cz/ckbdweb/kategorie.aspx?kid=300).
Biblické dílo se snaží napomáhat při novém objevování bohatého biblického dědictví. Jsme přesvědčeni, že hodnoty obsažené v Písmu svatém jsou i v současné době aktuální. Bez vaší podpory bychom ovšem jen stěží mohli pokračovat ve své práci.
O našich aktivitách se dozvíte více na internetových stránkách Biblického díla (www.biblickedilo.cz).
S upřímnou vděčností za Vaši podporu Vám všechno dobré od Pána vyprošuje

P. Petr Chalupa
Sestavuji aktuální kalendář ...

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (271 | 65%)

Děkujeme za Vaši návštěvu a přejeme hezký zbytek dne.